OFFICE ASSISTANT, Ogarniacz/ka | Mood Up team - software house

OFFICE ASSISTANT, Ogarniacz/ka

Poznań/Remote

W Mood Up Team łączymy startupową atmosferę z wieloletnim technologicznym doświadczeniem. Tworzymy zgrany zespół specjalistów, w którym wymiana wiedzy i doświadczeń jest równie oczywista jak wspólne integracje. Ze względu na udział w wielu międzynarodowych konferencjach i targach, poszukujemy osoby które wesprze nasze biuro w organizacji tych wydarzeń. Być może czekamy właśnie na Ciebie :)

Jeśli masz w sobie smykałkę organizatora i jesteś kreatywna/y, a jednocześnie nie przeraża Cię praca z Excelem i kalendarzem to aplikuj do Mood Up Team. Szukamy osoby, która jest komunikatywna, zorganizowana i sprawia, że rzeczy się dzieją.
Zakres obowiązków
  • Organizacja stoiska firmowego na konferencjach IT na całym świecie
  • Realizowanie prac wspomagających bieżące funkcjonowanie biura
  • Wsparcie działań administracyjno-biurowych
  • Wsparcie działu HR
Wymagane umiejętności:
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie min. B2 pozwalająca na prowadzenie korespondencji z klientem i bieżącą komunikację
  • Dobra znajomość obsługi urządzeń biurowych, komputera, pakietu MS Office w szczególności MS Excel
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, dokładność, systematyczność
  • Chęci do pracy i rozwoju
  • Komunikatywność
  • Doświadczenie w organizacji stoisk konferencyjnych - mile widziane ale nie obowiązkowe.
Oferujemy:
  • Pracę stacjonarną w wygodnym biurze przy ul. Stablewskiego na Łazarzu, niedaleko parku Kasprowicza, możliwa częściowo praca zdalna
  • Godziny pracy do ustalenia, na początek nie mniej niż 4 h dziennie
  • Benefity: Karta Multisport, dodatkowe ubezpieczenie na życie, budżet na Bolta, Free Food Fridays i inne…
  • Forma zatrudnienia - umowa zlecenie

    Jeśli czujesz, że ta oferta jest dla Ciebie to nie zwlekaj i wyślij swoje CV na adres:  jobs@moodup.team
    wpisując w tytule “Office Assistant, Ogarniacz/ka” 🙂

    MoodUp recruitment process web
    MoodUp recruitment process mobile
    Mac
    Work on the best equipment
    Bolt budget
    Commute safely & comfortably
    Insurance
    Keep yourself & your family safe
    Remote work
    Work from home with flexible hours
    Internal meet ups
    Share your knowledge, train and learn with others
    Free Food Friday
    Dinners delivered right to your desk
    English lessons
    International projects? No problem
    Training & courses budget
    Broaden your mind
    Massage Tuesday
    Give your back a well-deserved break
    Do you want to join us?
    Regular iOS Developer
    Backend (Node.js) Developer
    Regular Quality Assurance Specialist